Kayan Yazı Tabela Seçenekleri

Kayan Yazı Tabela Seçenekleri

Kayan yazı tek maliyet sınırsız reklam sloganıyla yola çıkarak hizmet vermektedir.Kayan yazı istanbul ilinde verdiği hizmetlerin içinde çeşitliikler gösteren tabelalarda vardır.

HASTANE PANOLARI

Hasta ve hastane personeli bilgilendirme panolar, hasta yoğunluğu, ameliyata giren hasta durumları, nöbetçi personeller, halka ve personele iletilmek istenen mesajlar gibi bilgiler gösterilebilir.

SIRAMATİK SİSTEMLERİ

Hasta ve müşteriler bekleme salonundan sırasını rahatlıkla takip edebilirler.Esnek yazılım yapısı ile mevcut hastane,banka, belediye otomasyon programlarına kolaylıkla adapte edilebilir.Her türlü mekana kolaylıkla monte edilebilir.Kapı üstü göstergeleri İstenildiği takdirde numaratör olarak da kullanılabilir.Çağırılan numarada yanıp sönme özelliği vardır.

ÇAĞRI ÇİHAZI

Sırası geleni çağırmak için tasarlanmıştır.sırası gelenin sıra numarası gösterilir.Sıra bekleyenlerin sırasını görmesi amacı ile; bekleme salonu,
koridor, kafetarya vb. gibi yerlerde kullanılır

DÖVİZ PANOSU

Günlük döviz hareketlerini aktif olarak gösterilmesini sağlayan bir sistemdir.Değişik ebatlarda ve renklerde tasarlanabilmektedir.

 

Hakkında admin

Kayan Yazı Imalatı Yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.