Kayan Yazı Sektörü

Kayan Yazı Sektörü

Ajans pen kayan yazı led sektöründe son teknoloji ürünleri kullanarak kayan yazı sistemlerine firma garantisi vermektedir. Kayan yazı üretimi prensipte basittir ve geniş kullanım alanı ile tabela ve dış mekan reklamcılığında oldukca verimli sonuçlar sağlamaktadır.
Kolay üretilmesi, düşük maliyetli olması ve geniş reklam skalasıyla kayan yazı günümüzde bir çok firmanın açık hava ortamında reklam yapma ihtiyacını karşılamaktadır. genelde kayan yazı üretiminde kullanılan paneller P10 Kırmızı, P10 Sarı, P10 Beyaz, P10 Mavi, P10 Yeşil ve P10 RGB panellerdir.Kayan yazı sistemi küçük boyutta led tabelalar olduğu için genelde daha düşük kapasiteli adaptör ve daha küçük led panel, kontrol kartı kullanıldığı için maliyetide diğer led tabela ve led ekran sistemlerine göre daha düşüktür, böylece küçük ve orta ölçekli firmaların dış mekan reklamcılığında tercih nedeni olmaktadır.

Her ebatta kayan yazı üretme kapasitesi bulunan firmamızda kayan yazı led tabela üretimi yapabilmektedir.Seçkin ve uzman personeli ile siz değerli müşerilerimize hizmet vermeyi amaçlayan firmamız; konusunda eğitimli, sektörde tanınmış ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.çalışan personelinin Led Tabela sektöründeki deneyimleri ile, bir çok büyük projeye imzasını atmıştır. Tüm Led ürünlerimiz kendi İmalat ve İthalat’ımızdır ve 2 yıl garantilidir.Uygun fiyat, Üstün kalite, hızlı teslimat ve satış sonrası 7/24 teknik servisimizle sektörde fark yaratmaktayız.Led Ekran ve Led Tabelalarımızda siz müşterilemizin istekleri doğrultusunda özel ölçü ve ebatlarda led tabela üretimleri yapmaktayız. Akıllı Led Tabelalar, Led Tabela, Led Tabela Kayan Yazı, Led Tabela Kasaları, Led Tabela Malzemeleri, RGB Full Color Led Tabelalar, Led Ekranlar  imalatlarımız ile sizle hizmet vermekteyiz.

Hakkında admin

Kayan Yazı Imalatı Yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.