Kayan Yazı Led Tabela Hata Kodları

Kayan Yazı Led Tabela Hata Kodları

Ajans  pen olarak kayan yazı tabelaların genelinde  oluşabilecek Kayan Yazı Led Tabela Hata Kodları hakkında bilgi vermek istedik. Kayan Yazı tabelanıza  flaşınızı taktığınızda aşağıdaki hatalardan birini gördüğünüzde şu anlama gelmektedir.

USB: Disk şu an aktarma işleminde , bu durumda iken USB’yi üründen çıkarmayınız

OK : Aktarım işlemi tamamlanmıştır. USB’yi üründen çıkarıp ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

E004 : Programdan ayarlanan tarama yapıları yanlış . Lütfen tarama yapınızı ” 4.1 1/4 (**Genel P10**) olarak ayarlayınız.

E007 : Programdan ayarlanan ürün genişliği fazla veya eksik girilmiştir. Lütfen tabelanızın doğru ölçüsünü giriniz. Unutmayın ürünlerimiz genişlikte 32’nin katları şeklinde gitmektedir.

E008 : Programdan ayarlanan ürün yüksekliği fazla veya eksik girilmiştir. Lütfen tabelanızın doğru ölçüsünü giriniz. Unutmayın ürünlerimiz yükseklikte 16’nin katları şeklinde gitmektedir.

E009 : Piksel aralığı yanlış seçilmiştir . Lütfen ürünün rengine uygun aralığı giriniz. Eğer ürününüz tek renk ise “R” yi çift renk ise “RG” yi full renk ise “RGB” yi seçiniz.

E015 : Ekran ayarlarının senkronizasyonunda bir sıkıntı yaşandı . USB’yi biçimlendirip dosyaları tekrar atınız.

E016 : Kartın hafızasında alabileceğinden fazla program var demektir . Lütfen bir kaç program temizleyiniz. Birden çok program kullanmak yerine pencere yöntemini de kullanbilirsiniz.

E100 : İçerik doğru şekilde kopyalanmadı lütfen USB’yi çıkarıp tekrar takınız ve aktarımın tamamen tamamlanıp OK yazısının gelmesini bekleyiniz. Yine aynı hatayı alıyorsanız USB’yi biçimlendirip dosyayı tekrardan atınız . Sıkıntının sürmesi halinde ürünün enerjisini kesip tekrar veriniz.

E101 : Veriler programdan USB aktarılırken bir hata oluştu lütfen USB’yi biçimlendirip veriyi tekrar yollayınız.

E102 : USB ile ürün uyumsuzdur . Lütfen yeni bir USB temin ediniz.

Hakkında admin

Kayan Yazı Imalatı Yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.