Kayan yazı led ekranlar

Kayan yazı led ekranlar

Led tabelalar günümüz için en kapsamlı reklam araçlarıdır.
Kayan yazı ve led tabelalar düşük enerji tüketimi, uzun ömrü, dayanıklılığı, küçük boyutu ve hızla açılıp kapanabilmesi ile klasik ışık kaynaklarına göreçok daha avantajlıdır. Fiyat olarak biraz daha pahalı olması dezavantaj gibi dursada düşünüldüğünde çokta pahalı değildir.
Kayan yazı ve led ekranlarda ısının yükselmemesi enerji tüketimini düşürür ve tabela aydınlatmasında elektrik tüketimini en aza indirir.
Uzun ömürlü ve parça değişim imkanı tabela yenileme ihtiyaçı bırakmaz.
Video birebir resim oynatma imkanıyla görsel reklemlarda iaadalı olmanıza olanak sağlar.
RGB ledler sayesinde tabelanızda istediğiniz rengi kullanma seçeneği yapabilmenizi sağlar.

Kayan yazı led ekranlar

Kayan yazı hizmeti firmamız tarafından itinayla yapılmaktadır.  Kayan yazı teknik servis hizmeti vererek de reklam sektöründe  en son noktayı yakalamış olmanın verdiği gururu yaşamaktayız. Reklamcılıkta en önemli şeyin dikkat çekmek olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Özellikle  alışveriş sektöründe her gün değişen  indirim, kampanya ve ürün  gibi değişikliklerdeled tabelanın en büyük avantajı ortaya çıkmaktadır,kendi bilgisayarınızda yapabileceğiniz kayan yazı programı ile  tabelanızda kolaylıkla yükleme yapabilirsiniz ,her seferinde  reklamınızı duyurmak için farklı yollar  bulmak zorunda kalmazsınız. gece ve gündüz görüş netliği,animasyonları,gif  resim oynata bilme özelliği ile  fark edilmemeniz mümkün değildir.Renk seçeneklerindeki çeşitlilik ve canlılıkla bulunduğunuz  ortama katacağınız farklılık müşterilerinizin dikkatini çekecektir.  bizlerde sizin farklılığına ortak olmak istedik .Kayan yazı sparişleri için bizleri 0216 517 57 87  sabit hattan  yada 0543 352 31 77  & 0530 545 07 36  numaralı cep telefonlarında araya bilirsiniz.

Kayan yazı led ekranlar

Hakkında admin

Kayan Yazı Imalatı Yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.