Kayan Yazı Led Ekran Karaköy

Kayan Yazı Led Ekran Karaköy

Kayan Yazı Led Ekran Karaköy imalatında  olan firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir.Tabelalarımızda kullandığımız malzemenin  kalitesi , yapılan işçilik , teslimat sonrası müşterilerimize verilen teknik destekle  kayan yazı imalat olarak  farkımızı ortaya koymak tayız.Kayan yazı elektronik tabela ile işletmenizin  daha çok dikkat çekmesini sağlamış olursunuz dolayısıyla buda size müşteri olarak avantaj sağlar. yatay ve dikey (totem) olarak kullanabileceğiniz kayan yazı elektronik tabelaları tek taraflı yada çift taraflı olarak kullanma şansına da sahipsiniz. Kayan yazı imalat olarak tabela dünyasının her alanında olmaya karar verdik öncelikle hedefimiz kendimizi geliştirmekdir.

Türkiye genelinde verdiğimiz hizmeti dahada ileri götürerek dünya geneline taşımaktır kayan yazı imalat olarak kutu harf, ışılı tabela, ışıksız tabela,pleksi harf, şerit led , normal tabela, yapımında da imzamızı atmayı hedefliyoruz. Kayan yazı imalat işini hedeflerini büyüterek elinden gelenin en iyisini yapmayı  kendine hedef edinmiştir. Ve bunu yaparken siz müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına da en iyi şekilde  cevap vereceğiz.Kayan yazı imalat olarak Türkiye geneline bayilik verilmektedir. bayilerimize fiyat listesinde  % 30 a kadar iskonto yapılmaktadır.  bütün sıparişler de üretici firmanın ve yapımda bizim garantimiz geçerlidir .kayan yazı tabela bayiliğinden birebir görüşmelerden sonra kararlaştırılır.Ajans pen olarak 7/24  kayan yazı imalat,teknik servis ve teknik destek hizmeti verilmektedir.

Kayan yazı led tabela yapımından sonra  türkiye genelinde  bizim yaptığımız yada yapmadığımız  tüm kayan yazı led tabelalar için telefon , skyp ,uzak masa st bağlantısı , ile program yükleme desteği verilmektedir . teknik sorunlar içinde size  yardımcı olmak bizim görevimizdir.Kayan Yazı Led Ekran Karaköy şubesi olarak imalatını yaptığımız tabelalarla öncelikle insana ve çevreye verdiğimiz önemi göstermekteyiz. Görsel kirliliği ortadan kaldırmak ve daha modern bir reklamcılık anlayışıyla yapmış olduğumuz kayan yazı led tabelaların imalatını , bakımını, montajını yapmaktayız.kayan yazı istinye esnafının yanında olmaktan gurur duyar.

Hakkında admin

Kayan Yazı Imalatı Yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.