Kayan Yazı Kayan Yazı İmalat

Kayan Yazı  tabela üretimi  firmamız da yapılmaktadır. Teknik servis hizmeti vererek de reklam sektöründe  en son noktayı yakalamış bulunmaktayız.Reklamcılıkta en önemli şeyin dikkat çekmek olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Özellikle  alışveriş sektöründe her gün değişen  indirim, kampanya ve ürün  gibi değişikliklerde led tabelanın değiştirilebilen avantajı ortaya çıkmaktadır. Kendi bilgisayarınızda yapabileceğiniz kayan yazı programı ile  tabelanızda kolaylıkla yükleme yapabilirsiniz ,her seferinde  reklamınızı duyurmak için farklı yollar  bulmak zorunda kalmazsınız. Gece ve gündüz görüş netliği,animasyonları,gif  resim oynata bilme özelliği ile  fark edilmemeniz mümkün değildir.Renk seçeneklerindeki çeşitlilik ve canlılıkla bulunduğunuz  ortama katacağınız farklılık  dikkat çekecektir. Kayan yazı Tabela yanı sıra  dış cephe aydınlatma siparişleri için; 0216 517 57 87  sabit hattan  yada 0543 352 31 77  & 0530 545 07 36   arayabilirsiniz. 

Kayan Yazı İmalat

Kayan Yazı-Kayan Yazı İmalat – Led Ekran Ajans pen Nakit ve kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. led tabelalar günümüzde dış ve iç mekan reklam araçları arasında en iyi görsele sahiptir.  en kullanışlı tabelalar dır. gündüzde çok net bir görüş sağlamaktadır.Kayan yazı Sarı, kırmızı, mavi, yeşil ve beyaz renklerden oluşur.Bunun  yanı sıra, video oynatılan tabela kullanılmaya başlanmıştır. Şehir merkezleri,otobüs terminalleri, spor salonları, hava alanları, konser alanları, alışveriş merkezleri gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Kayan yazı Kendi ifadelerinizle kendi reklamınızı sunma imkanını size   vermekteyiz.16 x 32 boyutunda panellerden oluşur. Tabelalarda farklı renk seçenekleri,yazılarınız animasyon olarak oynatma şansınız,gif resimler kullanmanız,çokluğu nedeniyle arasında kaybolacağınız yazı fontların dan size en çok hitap eden yazı fontunu seçmeniz,saat ve tarihi göstermeniz,isteğe bağlı olarak ısı ve nem göstermeniz,istediğiniz saatte tabelayı açıp kapamanız,rengini kısıp açmanız ,80 tane program açarak kampanya,indirim,ürün,fiyat,duyuru ve dikkati çekmek istediğiniz her şeyi yazarak farkı şekillerde oynatma imkanınız vardır.Kısaca kayan yazı tablayla kendi reklamınızı kendiniz gönlünüze göre yapma şansı bulacaksınız.

Kayan Yazı

Elektrik tasarrufu nedeniyle oldukça ekonomik olan kayan yazı ile tek tabelada 80 tabelanın işlevini yapabileceksiniz. Bilgisayarda programı ile yapacağınız yüklemeleri flaşla tabelaya yüklemeniz ve on saniye beklemeniz yeterli olacaktı.İstanbul içine anlaşma sağlanırsa montaj yapılmaktadır.İstanbul dışında gelen siparişleri de kargo ile yollanmaktadır.program desteği müşteriye bağlı olarak uzak masa üstü bağlantısı yada telefondan yapılmaktadır.ödemelerde nakit olabileceği gibi kredi kartına taksitlendirmede yapılmaktadır.ürün garantisi müşterinin isteğine bağı olarak kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. üretilen tabelalar yağmura ve güneş ışığına karşı dayanıklı 100.000 saat led ömrü olan paneller Çin’den ithal edilmektedir. Ancak çin malı denildiğinde bu bizleri olumsuz etkilemesin orada da kaliteli ürünler var . Dikkat çekici özelliği ile hedef kitlenize anında ulaşabilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesi ve canlı video gösterimi yapabilir, uzun yıllar boyunca yaz kış kullanabilirsiniz. Kayan yazı olarak  reklamlarınızda sizlerle beraber çalışmaktan onur duyacağız .Birlikte üreteceğimiz fikirlerle reklamcılıkta son noktayı koyalım.Reklamın iyisi kötüsü olmaz değil reklamın en iyisi olmalı çünkü ;İşinizdeki ciddiyet müşterilerinize verdiğiniz değer yaptığınız reklamla kendini gösterecektir.

  • DIŞ MEKAN LED EKRAN
  • İÇ MEKAN LED EKRAN
  • TOTEM LED EKRAN
  • STADYUM LED EKRAN
  • AVM LED EKRAN
  • MOBİL LED EKRAN
  • MAĞAZA LED EKRAN
  • TRAFİK BİLGİ EKRANLARI
  • LED TABLOSU
 • KONSER LED EKRAN

Yorumlar kapatıldı.