Kayan Yazı İstanbul – Kayan Yazı Kullanım Alanları

Kayan Yazı

İstanbul – Kayan Yazı Kullanım Alanları

kayan-yazi-istanbul-yesil

kayan-yazi-istanbul-yesil

Kayan yazı

led tabela dış ortamlarda kullanılanılacağı için dolayı toz ve kir birikecektir.
Pamuklu bir bez ıslatılıp çok bastırmadan silinmelidir. istreniz yıkaya bilirsinizde neticede su geçirmezdir.Görünürlüğü en uygun yere ve yüksekliğe yerleştirmelidir.
yaz aylarında sıcaklığın 45 derece ve üzerinde seyrettiği günlerde gündüztabela olabldiğince az çalıştırılırsa daha iyi olur.70 dereceden yüksek sıcaklıklarda çalıştırılmaları son derece risklidir.led tabelalar 7/24 saat çalışmaya uygun olarak üretilmiştir. Sorunsuz şekilde sürekli olarak reklamlarınızı yayınlamaya devam eder. Dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de data kablosunun herhangi bir şekilde ezilmemesi ya da kesilmemesidir.standart tabelalar artık ilgi çekmiyor. Bir benzerini kafamızı çevirdiğimiz her yerde görebiliriz.

ile farkınızı renkli dijital bir tabela ile ortaya koyabilirsiniz.Kayan yazı tabelada proğramda yazı boyutunu ve fontunu doğru ayarlamak rengini açmakda dikkat etmeniz gereken hususlardan biridir.Kayan yazı ve  led ekran imalat   hizmeti firmamız tarafından itinayla yapılmaktadır.   Kayan yazı teknik servis hizmeti vererekte reklam sektöründe  en son noktayı yakalamış olmanın verdiği gururu yaşamaktayız. reklamcılıkta en önemli şeyin dikkat çekmek olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Özellikle  alışveriş sektöründe her gün değişen  indirim, kampanya ve ürün  gibi değişikliklerde kayan yazı led tabelanın en büyük avantajı ortaya çıkmaktadır,kendi bilgisayarınızda yapabileceğiniz kayan yazı programı ile  tabelanızda kolaylıkla yükleme yapabilirsiniz ,her seferinde  reklamınızı duyurmak için farklı yollar  bulmak zorunda kalmazsınız. Kayan yazı tabelanın gece ve gündüz görüş netliği,animasyonları,gif  resim oynata bilme özelliği ile  fark edilmemeniz mümkün değildir.Renk seçeneklerindeki çeşitlilik ve canlılıkla bulunduğunuz  ortama katacağınız farklılık müşterilerinizin dikkatini çekecektir. Kayan yazı imalat olarak bizlerde sizin farklılığına ortak olmak istedik .

Hakkında admin

Kayan Yazı Imalatı Yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.