Kayan Yazı Hata Kodları

Kayan Yazı Hata Kodları

kayan yazı soru

Kayan azı tabelalalr bazen yükleme sırasında hata verebilirler bu hatalar ve açıklamalarını yazarak sizi bilgilendirmek istedik.

 1. USB: Disk şu an aktarma işleminde , bu durumda iken USB’yi üründen çıkarmayınız
 2. OK : Aktarım işlemi tamamlanmıştır. USB’yi üründen çıkarıp ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.
 3. E004 : Programdan ayarlanan tarama yapıları yanlış . Lütfen tarama yapınızı ” 4.1 1/4 (**Genel P10**) olarak ayarlayınız.
 4. E007 : Programdan ayarlanan ürün genişliği fazla veya eksik girilmiştir. Lütfen tabelanızın doğru ölçüsünü giriniz. Unutmayın ürünlerimiz genişlikte 32’nin katları şeklinde gitmektedir.
 5. E008 : Programdan ayarlanan ürün yüksekliği fazla veya eksik girilmiştir. Lütfen tabelanızın doğru ölçüsünü giriniz. Unutmayın ürünlerimiz yükseklikte 16’nin katları şeklinde gitmektedir.
 6. E009 : Piksel aralığı yanlış seçilmiştir . Lütfen ürünün rengine uygun aralığı giriniz. Eğer ürününüz tek renk ise “R” yi çift renk ise “RG” yi full renk ise “RGB” yi seçiniz.
 7. E015 : Ekran ayarlarınınbir sıkıntı yaşandı . USB’yi biçimlendirip dosyaları tekrar atınız.
 8. E016 : Kartın hafızasında alabileceğinden fazla program var demektir . Lütfen bir kaç program temizleyiniz. Birden çok program kullanmak yerine pencere yöntemini de kullanabilirsiniz.
 9. E100 : İçerik doğru şekilde kopyalanamadı lütfen USB’yi çıkarıp tekrar takınız ve aktarımın tamamen tamamlanıp OK yazısının gelmesini bekleyiniz. Yine aynı hatayı alıyorsanız USB’yi biçimlendirip dosyayı tekrardan atınız . Sıkıntının sürmesi halinde ürünün enerjisini kesip tekrar veriniz.
 10. E101 : Veriler programdan USB aktarılırken bir hata oluştu lütfen USB’yi biçimlendirip veriyi tekrar yollayınız.
 11. E102 : USB ile ürün uyumsuzdur . Lütfen yeni bir USB temin ediniz.

Hakkında admin

Kayan Yazı Imalatı Yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.