Kayan Yazı Hakkında

kayan yazı (28)Kayan Yazı Hakkında

Kayan yazı imalat olarak istanbul dışı ve montajını kendi yapmak isteyen müşterilerimiz için  istanbul içine de kargo hizmeti vermekteyiz.kargonuz  sparişinizi verdikten en geç 24 saat sonra kargoya teslim edilmektedir Kargo ücreti alıcıya ait olup kargo yerinin uzaklığına göre en geç 2 gün içinde teslimata adrese yapılmaktadır.müşterilerimiz anlaşmalı olduğu yada tercih ettiği kargo sirketi varsa gönderimler o kargo şirketiylede yapılabilir.

Kayan yazı imalat olarak Türkiye geneline bayilik verilmektedir. bayilerimize fiyat listesinde  % 30 a kadar iskonto yapılmaktadır.  bütün sıparişler de üretici firmanın ve yapımda bizim garantimiz geçerlidir .kayan yazı tabela bayiliğinden birebir görüşmelerden sonra kararlaştırılır.

Kayan yazı led tabela yapımından sonra  türkiye genelinde  bizim yaptığımız yada yapmadığımız  tüm kayan yazı led tabelalar için telefon , skyp ,uzak masa st bağlantısı , ile program yükleme desteği verilmektedir . teknik sorunlar içinde size  yardımcı olmak bizim görevimizdir.

kayan yazı imalat olarak türkiye genelinde kayan yazı tabelaların tüm parçaları için  teknik servis vermekteyiz.  istanbul kayan yazı olarak istanbul’un tüm semtlerine her türlü  teknik servis verilmektedir. ayrıca 7 /24 proğram desteği de verilmektedir. kayan yazı proğramı desteği için ister telefon ister uzak masa üstü bağlantısı kullanılmaktadır. kayan yazı tabelaların teknik desteğinde  bize ait olan tabelalar ani  elektrik kesintileri ,çarpma ,düşme, içini açma durumunda garanti kapsamından çıkmaktadır . diğer türlü  firmamızın garantisi atında dır. bize ait olmayan tabelalarda da servis ücreti alınarak  hizmet verilmektedir.

 

Hakkında admin

Kayan Yazı Imalatı Yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.