Kayan Yazı Balıkesir

KAYAN YAZI BALIKESİR

Kayan yazı Balıkesir tek maliyet sınırsız reklam sloganıyla yola çıkarak hizmet vermektedir.Kayan yazı balıkesir ilinde verdiği hizmetlerin içinde çeşitlikler gösteren tabelalarda vardır.

HASTANE PANOLARI
Hasta ve hastane personeli bilgilendirme panolar, hasta yoğunluğu, ameliyata giren hasta durumları, nöbetçi personeller, halka ve personele iletilmek istenen mesajlar gibi bilgiler gösterilebilir.

SIRAMATİK SİSTEMLERİ
Hasta ve müşteriler bekleme salonundan sırasını rahatlıkla takip edebilirler.Esnek yazılım yapısı ile mevcut hastane otomasyon programlarına kolaylıkla adapte edilebilir.Her türlü mekana kolaylıkla monte edilebilir.Kapı üstü göstergeleri İstenildiği takdirde numaratör olarak da kullanılabilir. Çağırılan numarada yanıp sönme özelliği vardır.

ÇAĞRI ÇİHAZI
Sırası geleni çağırmak için tasarlanmıştır.sırası gelenin sıra numarası gösterilir.Sıra bekleyenlerin sırasını görmesi amacı ile; bekleme salonu,
koridor, kafetarya vb. gibi yerlerde kullanılır

DÖVİZ PANOSU
Günlük döviz hareketlerini aktif olarak gösterilmesini sağlayan bir sistemdir.Değişik ebatlarda ve renklerde tasarlana bilmektedir.

 

Hakkında admin

Kayan Yazı Imalatı Yapılır.

Yorumlar kapatıldı.