Kayan Yazı Sultanbeyli

Kayan Yazı Sultanbeyli

Kayan Yazı Sultanbeyli Kayan yazı ve  led ekran imalat   hizmeti firmamız tarafından itinayla yapılmaktadır.   Kayan yazı teknik servis hizmeti vererekte reklam sektöründe  en son noktayı yakalamış olmanın verdiği gururu yaşamaktayız.    Ajans pen adı altında  kayan yazı imalatı yapmaktayız Türkiye geneline hizmet verdiğimiz firmamızda kayan yazı imalatı ,led ekran ,güzergah panoları, yön tabelaları yapmakta aynı zamanda kayan yazı tabelanın bakım onarım ve teknik desteğini vermekteyiz.Müşterilerimle yaptığımız görüşmelerde  ren ve boyut seçimi en doğru şekilde yapılmaktadır.

led tabelanın afiş ve posterlerden daha çok dikkat çektiği psikolojik olarak kanıtlanmıştır. kayan yazı sayesinde ürün, indirim, fiyat, taksit seçenekleri, ürün özellikleri ve firma bilgilerinizi sürekli değiştirebilir ve güncelleyebilirsiniz. 160 x 24 pixel yüksek çözünürlük ,GIF , .BMP , .JPG , . AVI uzantılı dosyaları işleyebilme ve gösterme özelliği. 8 GB hafıza desteği , firma logosu gösterebilme,4.000 farklı animasyon desteği,Windows un bütün fontlarını kullanabilme özelliği,Dururken aynı anda 78 karakter gösterebilme imkanı,Dünyanın bütün dillerinde , orjinal fontlarında yazı yazabilme imkanı tabela imalat bakım onarım teknik destek veren sultanbeyli firmamızda yılların vermiş olduğu deneyimle üretim yapmaktayız.Renk boyut model seçeneklerinde her türlü isteğe karşılık veren kayan yazı imalat firmamızın ithal ettiği malzemelerde ihracatçı firmanın vermiş olduğu 10 sene ve üstü için garanti vermekteyiz. imalatını yaptığımız kayan yazı tabelalar elektrik sarfiyatında oldukça cimri görsellikte ise oldukça cömert dikkat çekici hesaplı ve kullanışlıdır.

Tek tabelayla 120 tabelanın yapacağı işi yapabilirsiniz. Bunu kayan yazı tabelalarda sergilenen 120 yazı fontu ,45 animasyon,farklı renk seçenekleri, çerçeve, hız ,saat tarih ve derece seçenekleriyle yaparsınız. Tabelanızda yapacağınız tüm programlar sizin zevkinizi yansıtacağı için programlama tamamen size bağlıdır. Ayrıca iş yerinizin bulunduğu yere renklilik katacağı için bütün dikkatleri üzerinize çekeceğiniz den işinizde 100% artış olacağının garantisini vermekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.