Kayan Yazı Darıca

Kayan Yazı Darıca  kayan yazı imalatı yapmaktayız Türkiye geneline hizmet verdiğimiz firmamızda kayan yazı imalatı ,led ekran ,güzergah panoları, yön tabelaları yapmakta aynı zamanda kayan yazı tabelanın bakım onarım ve teknik desteğini vermekteyiz.Müşterilerimle yaptığımız görüşmelerde  ren ve boyut seçimi en doğru şekilde yapılmaktadır.Kayan yazı tabela imalat bakım onarım teknik destek veren  firmamızda yılların vermiş olduğu deneyimle üretim yapmaktayız.Renk boyut model seçeneklerinde her türlü isteğe karşılık veren kayan yazı imalat firmamızın ithal ettiği malzemelerde ihracatçı firmanın vermiş olduğu 10 sene ve üstü için garanti vermekteyiz. imalatını yaptığımız kayan yazı tabelalar elektrik sarfiyatında oldukça cimri görsellikte ise oldukça cömert dikkat çekici hesaplı ve kullanışlıdır.

Tek tabelayla 120 tabelanın yapacağı işi yapabilirsiniz. Bunu kayan yazı tabelalarda sergilenen 120 yazı fontu ,45 animasyon,farklı renk seçenekleri, çerçeve, hız ,saat tarih ve derece seçenekleriyle yaparsınız. Tabelanızda yapacağınız tüm programlar sizin zevkinizi yansıtacağı için programlama tamamen size bağlıdır. Ayrıca iş yerinizin bulunduğu yere renklilik katacağı için bütün dikkatleri üzerinize çekeceğiniz den işinizde 100% artış olacağının garantisini vermekteyiz.

Kayan yazı imalat olarak Türkiye ve dünya geneline hizmet vermekteyiz.  kayan yazı imalat sektöründe dünya ülkeleri arasında ilk sırayı almanın gururunu yaşamaktadır. Zerafeti elektrik sarfiyatının azlığıyla çevre kirliliğine ve ülke ekonomisine katkıda bulunan kayan yazı led tabelalanın imalatını yaparak sadece kendimize değil sizlere ve ülkemize de faydalı olmayı kendimize amaç edindir. Ajans pen olarak 7/24  kayan yazı imalat,teknik servis ve teknik destek hizmeti verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.