Kayan Yazı Ajans Pen Kırmızı Led modül

Ajans Pen Kırmızı Led modül

LED TABELA

LED TABELA

Kayan yazı ajans pen kırmızı led modül firmanız için, aracınız için veya diğer birçok alanda kullanabileceğiniz; tamamen kendi isteğinize göre düzenlenmiş ve imal edilmiş profesyonel bir tabela istiyorsanız size kayan yazı led tabelaları öneririz. Firmamızla yapacağınız ortak çalışma ile mutlaka memnun olacaksınız. Çünkü, firmamız tarafından üretilen kayan yazı led tabelalarınız için 2 YIL GARANTİ sunuyoruz. Bunun yanı sıra teknik destek de sunmaktayız.
Kırmızı renkli kayan yazı led tabelalarınızın en az 1 satır olmak şartıyla istediğiniz satır sayısını seçme şansınız var. Yani satır (boy-yükseklik) oranını kendiniz belirleyebiliyorsunuz.
Belirlediğiniz yazıları sağa-sola,yukarı-aşağı kaydırabilme özelliğine sahip olan bu tabelalara 300 varsayılan (içerisinde yüklü bulunan) yazı fontu dışında istediğiniz bir yazı fontu varsa bilgisayarınız üzerinden bir USB kablosu yardımıyla ve KAYAN YAZI PROGRAMI aracılığıyla istediğiniz gibi yükleyebilir ve kullanabilirsiniz. Bunların yanında 70 adet farklı animasyon çeşidimiz bulunuyor.
Tabelanıza;  KAYAN YAZI PROGRAMI aracılığıyla hareketli GIF ve LOGO ekleyebilirsiniz. İstediğiniz gibi yazılarınızı ve animasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz. Bunların yanında gün ışığında oldukça net görüntü vermesine rağmen parlaklık ayarı yapabilme özelliğine sahip olan tabelanızda manuel olarak 256 kademeli veya otomatik olarak 8 kademeli parlaklık ayarı yapabilirsiniz. Kırmızı led dalga boyu 638nmt=1,5 800md iken piksel yoğunluğu metrekare başına 1000 pikseldir(1000px/m2).
Görünme açıs yatayda 140 derece ve dikeyde 60 derecedir. Bu, insanların tabelanızı tam karşısına geçmeden de görebilmesi için mükemmel değerlerdir.  En iyi görüntüyü (minimum) 2 metre ile (maksimum) 300metre arasında sağlamaktadır. Yenileme hızının 900hz olması; tabelanızın çok hızlı ve anlık olarak değişebilmesini sağlar. Bu kadar özelliğinin bulunmasına rağmen  hata oranı 0,00001’den daha küçük değerlerdedir. Giriş voltajının 220v Aal/50hz – 110v Aal/60hz olmasıyla daha az enerji harcayıp daha fazla iş yapması sağlanır. Bu, az enerjiyle çok iş yapmasını enerji tasarrufu yapmasıyla ilgilendirebiliriz. Kullanım ömrü 100.000 saattir. Yani 7/24 çalışması durumunda 11 sene dayanabilmektedir. Aralıksız olarak 11 yıl boyunca kullanabileceğiniz bu tabelanın saat, derece ve tarih gösterim özelliğinin de bulunması ayrı bir tercih konusudur. İşletim sistemi Windows tabanlı olan 98-2000-XP-Win7 ‘dir. Tarihin gördüğü en ekonomik ve en kullanışlı reklam panosu olma özelliği de tercih edilme sebebidir.

Hakkında admin

Kayan Yazı Imalatı Yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.