Karataş Kayan Yazı

KAYAN YAZI KARATAŞ

kayan yazı

Kayan yazı olarak karataş ilçesinde görsel reklamcılıkta en uç noktalarda hizmet vermekteyiz.Öncelikle ne istediğinizden emin olmamız gerekmektedir kayan yazı karataş sizin tüm tabela isteklerine cevap verecek pozisyondadır.siz elektronik kayan yazı tabelanız karar verdikten sonra Gelip yerinize bakıyoruz ve size uygun tasarımları gösteriyoruz.Ajans pen olarak 7/24  kayan yazı imalat,teknik servis ve teknik destek hizmeti verilmektedir.

Kırmızı , yeşil, mavi, beyaz led ve çok renkli led modül kayan yazı tabelalarınızı seçebilirsiniz. Kendi kayan yazı isteğinizi birebir canlı olarak gösteriyoruz ve daha sonra üretiyoruz. kullanımı oldukça basit olan yeni nesil Kayan yazı led tabelalarımız gündüz ışığında da tıpkı gecedeki gibi aydınlatmaktadır. gün ışığından etkilenmeyen canlı bir parlaklık ve soğuk hava koşullarına dayanıklı olan panellerimiz yağmurlu havalarda su geçirmeyecek şekilde tasarlanmıştır

Led tabela ,elektronik tabela, kayan yazı, şerit led, akan yazı,ışıklı tabela gibi bir çok isimde anılan kayan yazı tabelaların karataş sparişlerinin montaji ekibimize aittir ürünlerimiz garanti kapsamındadır.kredi kartına taksitlendirme yapılır ve tabela fiyatları + KDV olarak ödenir.

Hakkında admin

Kayan Yazı Imalatı Yapılır.

Yorumlar kapatıldı.