İstanbul Led Ekran

İstanbul Led Ekran

Ajans pen kayan yazı Son yıllarda kullanımı hızla artan Led ekranlar doğru pazarlama stratejileriyle, yüksek getirili kazanç kapısı haline gelmiştir. Led Ekranlarla reklam yapılacaksa dikkat edilmesi gerekenler öncelikli olarak şunlardır:
Bir reklam panosu ne kadar çok insanın dikkatini çekiyorsa o ölçüde reklam verenlerin de dikkatini çekecektir. Bu da Led Ekrana daha fazla talep olmasını beraberinde getirecektir. Kent merkezlerinde özellikle insan trafiğinin yoğun olduğu alanlar en ideal noktalardır, bu tarz noktalardan sonra yüksek araç trafiği olan yerler tercih edilebilir. Bu noktalarda sürücülerin uzun süre Led Ekranı görebilmeleri için trafik akış hızının yavaş olması veya hızlı trafik söz konusu ise ekran, sürücülerin karşısına denk gelecek şekilde konumlandırılmalıdır. Bina yüzeyleri, bina çatıları veya ayaklı sistemler düşünülebilir.

İstanbul Led Ekran

Led Ekran projenizi hayata geçirmeden önce halledilmesi gereken en önemli konuların başında yasal izin ve yer sözleşmesi gelmektedir.Bu anlaşmanın şartları detaylı bir şekilde çıkarılmalı ve sözleşme mümkünse tecrübeli bir avukata hazırlatılmalıdır. Yer sözleşmesi imzalanmadan önce ilgili belediyeye müracaat ederek yasal izin talep edilmelidir. Yasal izinler, Led Ekran özel mülk sınırlarında yer alacaksa çoğu zaman tartışma konusu olur, genellikle bu konuda izin alınmasına gerek yoktur ancak buna rağmen ilgili belediyelerin engellemeleriyle karşı karşıya kalınabilir, bu da problemin çözümü için mahkemelerin devreye alınmasını getirir. Bugüne kadar mahkemelerin Led Ekran kurmak isteyenlerin lehine vermiş olduğu onlarca karar vardır. Asıl problem belediyelerin Açık Hava Reklamcılığı yapma hakkını daha önceden firmalara vermesinden kaynaklanmakta olup genellikle bu firmalarla yapılan sözleşmeler cadde, bulvar, kavşak noktalarını içermekte olup, özel mülklerde yapılacak olan reklamcılık faaliyetlerini kapsamaz. Led ekranlar, kullanım yetkisi belediyede bulunan kavşak noktası, kaldırım, park gibi yerlere kurulmak isteniyorsa mutlaka belediyeden izin alınmalıdır.

Hakkında admin

Kayan Yazı Imalatı Yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.