Kayan yazı Programı

Kayan yazı programını indirmek için tıklayın.
POWERLED 2.88.5
Kayan yazı programını indirmek için tıklayın.

Kayan yazı led tabelanızda değişiklik yapabilmek için gerekli uygulamaya erişim için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kayan yazı tabelanızda yazıları değiştirmek için,  logo-Gif eklemek için, animasyon efektleri ve geçişleri düzenlemek için kayan yazı programına ihtiyacınız vardır. Bu program aracılığıyla led tabelanızı bilgisayar ortamından sadece bir USB kablosu ile düzenleyebilir, istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Programı indirmek için kayan yazı programını indir yazısına tıklamanız gereklidir. Daha sonra bilgisayarınızda istediğiniz yere indirip, kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Kayan Yazı Programı Nasıl Kullanılır

 Kayan Yazı tabela ve reklam panonuzdaki yazıları kendiniz kolaylıkla değiştirebilirsiniz.  http://www.ajanspen.com/ sitemizden hizmetlerimiz kayan yazı programına girerek programı açtıktan sonra acılan kayan yazı programının uygulamasını açtıktan sonra eğer programın arayüz dili Türkçe değilse, üst menüde yer alan “Options” – “Language” menüsünü kullanarak programın dili Türkçe olarak ayarlanabilir. Kayan Yazı programında ilk olarak tabelanızın ölçülerini ve kullanılan kart tipini seçmeniz gerekmektedir. Bu sayfada sadece Flash Disk ile programlanan kart tipi için programın kullanımını anlatacağız. Kontrol Kart modelini ve tabela ölçülerinin programa tanımlanması; Araçlar menüsünden Ayarlar’ı seçin. Şifre soran ekran gelecektir, uygulamanın şifresi 168’dir.  Şifreyi girdikten sonra panel ayar ekranı açılacaktır. Kontrol yazan kısma kontrol kartınızın modeli seçilmelidir.  Renk Tipi: Tek renk paneller için R seçilmelidir, Full Color (Renkli) paneller için RGB seçilecektir.Kayan Yazı Tabelanızın ölçülerini belirtilen alana girin. Ölçüler CM cinsinden net tabela ölçüsüdür, Tarama kısmına 4.1 – Genel P10 seçilmelidir.

 

Yukarıdaki ayarları sadece 1 kez yapmanız yeterli olacaktır. Kaydet butonuna basarak ekranı kapatabilirsiniz. Panel parametrelerini girdikten sonra program ekranının sol tarafında Panel1 – Program1 başlıklarını göreceksiniz. Program başlığının altına üst menüde yer alan “Metin” kutusunu ekleyerek kayan yazı tabelanıza istediğiniz yazıyı yazmaya başlayabilirsiniz.Ayrıca, örnek görsellerimizi görmek için Kayan Yazı Görselleri sayfamızı ziyaret edip devreleri ve görünüşünü inceleyebilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.