Kayan Yazı Ankara

Kayan Yazı Ankara Kayan yazı teknik servis hizmeti vererek reklam sektöründe  en son noktayı yakalamış olmanın verdiği gururunu yaşamaktayız. Kayan yazı imalat Ankara ilinde verdiği hizmetlerde siz müşterilerimizin kayan yazı tabela ihtiyacını karşılamaktadır. renk ve  boyut seçimi tamamen sizlere özel olan tabelanızın programlamasını da  kendiniz yapabileceksiniz. kayan yazı tabelalar standart tabela sistemlerine kıyasla çok daha etkilidir.iş potansiyelinizi artırmaktadır. standart tabelalara göre daha küçüktür.kayan yazı tabela sistemleri sayesinde ürünlerinizi müşterilerinize doğrudan tanıtabilirsiniz. Elektrik güç tüketimi çok azdır.bilgisayar ile kontrol edilebilme ve flaşla tabelaya yüklenme özelliği vadır. Kayan yazı tabelalar müşterilerin dikkatlerini çekmek için tasarlanmış yazı şeklinde hareket eden görsel tabeladır.
Reklam, ilan, tanıtım, indirim ve özel amaçlarınız için kullanabileceğiniz çeşitli boyut, renk ve özelliklerdeki kayan yazı tabelalardır çok alanda kullanılabilir.led tabelanın afiş ve posterlerden daha çok dikkat çektiği psikolojik olarak kanıtlanmıştır. kayan yazı sayesinde ürün, indirim, fiyat, taksit seçenekleri, ürün özellikleri ve firma bilgilerinizi sürekli değiştirebilir ve güncelleyebilirsiniz. 160 x 24 pixel yüksek çözünürlük ,GIF , .BMP , .JPG , . AVI uzantılı dosyaları işleyebilme ve gösterme özelliği. 8 GB hafıza desteği , firma logosu gösterebilme,4.000 farklı animasyon desteği,Windows un bütün fontlarını kullanabilme özelliği,Dururken aynı anda 78 karakter gösterebilme imkanı,Dünyanın bütün dillerinde , orjinal fontlarında yazı yazabilme imkanı.

Kayan yazı  tabela imalat bakım onarım teknik destek veren  firmamızda yılların vermiş olduğu deneyimle üretim yapmaktayız.Renk boyut model seçeneklerinde her türlü isteğe karşılık veren kayan yazı imalat firmamızın ithal ettiği malzemelerde ihracatçı firmanın vermiş olduğu 10 sene ve üstü için garanti vermekteyiz. imalatını yaptığımız kayan yazı tabelalar elektrik sarfiyatında oldukça cimri görsellikte ise oldukça cömert dikkat çekici hesaplı ve kullanışlıdır.

Tek tabelayla 120 tabelanın yapacağı işi yapabilirsiniz. Bunu kayan yazı tabelalarda sergilenen 120 yazı fontu ,45 animasyon,farklı renk seçenekleri, çerçeve, hız ,saat tarih ve derece seçenekleriyle yaparsınız. Tabelanızda yapacağınız tüm programlar sizin zevkinizi yansıtacağı için programlama tamamen size bağlıdır. Ayrıca iş yerinizin bulunduğu yere renklilik katacağı için bütün dikkatleri üzerinize çekeceğiniz den işinizde 100% artış olacağının garantisini vermekteyiz.

Kayan yazı imalat olarak türkiye ve dünya geneline hizmet vermekteyiz. kayan yazı imalat sektöründe dünya ülkeleri arasında ilk sırayı almanın gururunu yaşamaktadır. Zerafeti elektrik sarfiyatının azlığıyla çevre kirliliğine ve ülke ekonomisine katkıda bulunan kayan yazı led tabelalaın imalatını yaparak sadece kendimize değil sizlere ve ülkemizede faydalı olmayı kendimize amaç edindir.Ajans pen olarak 7/24  kayan yazı imalat,teknik servis ve teknik destek hizmeti verilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.