2017 Kayan Yazı Tabela Fiyatları

2017 Kayan Yazı Tabela Fiyatları

2017 Kayan Yazı tabela Fiyatları  ne olacak sorusunda verilecek net bir cevabımız  yok. Sebebine gelince  kayan yazı tabelaların malzemeleri dolarla alınıp o günkü dolar bazında hesaplandığı için fiyatlar  tamamen doların  artış ve inişine göre  değişmektedir. 2017 yılında kayan yazı tabela fiyatları şu kadar olacak deme şansına maalesef  hiç kimse muktedir değildir. Piyasalardaki durgunluk  ve doların belirsizliği bir çok toptancının ürün satışını durdurmuştur  b nedenle 2017 kayan yazı tabela fiyatları için kesin bir ey söylemek çok zor .

2017 Kayan Yazı Tabela Fiyatları

Kayan yazı İmalat  hizmeti firmamız tarafından itinayla yapılmaktadır. Ajans pen olarak  Kayan yazı teknik servis hizmeti vererek de reklam sektöründe  en son noktayı yakalamış olmanın verdiği gururu yaşamaktayız. reklamcılıkta en önemli şeyin dikkat çekmek olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Özellikle  alışveriş sektöründe her gün değişen  indirim, kampanya ve ürün  gibi değişikliklerde kayan yazı led tabelanın en büyük avantajı ortaya çıkmaktadır,kendi bilgisayarınızda yapabileceğiniz kayan yazı programı ile  tabelanızda kolaylıkla yükleme yapabilirsiniz ,her seferinde  reklamınızı duyurmak için farklı yollar  bulmak zorunda kalmazsınız.Kayan Yazı  tabelanın gece ve gündüz görüş netliği,animasyonları,gif  resim oynata bilme özelliği ile  fark edilmemeniz mümkün değildir.Renk seçeneklerindeki çeşitlilik ve canlılıkla bulunduğunuz  ortama katacağınız farklılık müşterilerinizin dikkatini çekecektir.  bizlerde sizin farklılığına ortak olmak istedik .

2017 Kayan Yazı Tabela Fiyatları

 kayan yazı imalat Elektrik tasarrufu nedeniyle oldukça ekonomik olan kayan yazı ile tek tabelada 80 tabelanın işlevini yapabileceksiniz.Bilgisayarda programı ile yapacağınız yüklemeleri flaşla tabelaya yüklemeniz ve on saniye beklemeniz yeterli olacaktı.İstanbul içine anlaşma sağlanırsa montaj yapılmaktadır.İstanbul dışında gelen kayan yazı siparişleri de kargo ile yollanmaktadır.program desteği müşteriye bağlı olarak uzak masa üstü bağlantısı yada telefondan yapılmaktadır.ödemelerde nakit olabileceği gibi kredi kartına taksitlendirmede yapılmaktadır.ürün garantisi müşterinin isteğine bağı olarak kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Ajans pen olarak 7/24  kayan yazı imalat,teknik servis ve teknik destek hizmeti verilmektedir.

Hakkında admin

Kayan Yazı Imalatı Yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.