14 Nis 2018
Nisan 14, 2018

Kayan Yazı Tabela Antalya Kemer

0 Yorum

Kayan Yazı Tabela Antalya Kemer

Kayan Yazı Tabela Antalya Kemer olarak senelerin verdiği deneyimle, uzman ve dinamik ekibimizle, işimizin hakkını vererek türkiyenin bütün il ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.Ayrıca yurt dışınada hizmet vermenin gururunu da yaşamaktayız.Kayan yazı led tabela imalat olarak google de yaptığımız küçük araştırmada kayan yazı led  tabelaların genelde reklam şirketleri tarafından üzerine kar konuşularak yaptırıldığı dikkatimizi çekti.Sizin farkınız ne derseniz öncelikle imalatçı olmamız buda otomatik olarak led tabela kayan yazı tabelaların maliyetini düşürmekte.Bize ulaşmak için 0216 517 57 87  nolu telefonu 0530 545 07 36 numaralı gsm hattını  yada 0543 352 31 77 numarasıyla whatsapp dan ulaşabilrsiniz 7 / 24 araya bilirsiniz kayan yazı led tabela  kurulumundan itibaren ister telefonla ister uzaktan bağlanarak takıldığınız en ufak yerde sizlere teknik destekte sağlanmaktadır.

Kayan Yazı Tabela Antalya Kemer

Kayan Yazı  led tabelalar günümüzde dış ve iç mekan reklam araçları arasında en iyi görsele sahip ve en kullanışlı tabelalardır. Yüksek aydınlatma gücü ve led parlaklığı ile gündüzde çok net bir görüş sağlamaktadır.Sarı, kırmızı, mavi, yeşil ve beyaz renklerden oluşan kayan yazı tabelaların yanı sıra, full renk video  ekranlar yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Video ekranlar şehir merkezleri,otobüs terminalleri, spor salonları, hava alanları, konser alanları, alışveriş merkezleri gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Görselliğin en üst seviyede olduğu video led ekranlar dış mekan ve açık hava reklamcılığı için vazgeçilmez bir reklam aracı olmuştur.

Kayan Yazı Tabela Antalya Kemer

tabelalar Yağmura ve güneş ışığına karşı dayanıklı 100.000 saat led ömrü olan panellerimiz Kore’den ithal edilmektedir. Dikkat çekici özelliği ile hedef kitlenize anında ulaşabilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesi ve canlı video gösterimi yapabilir, uzun yıllar boyunca yaz kış kullanabilirsiniz.Kampanyalarınızı duyurabilir, ilgi çekici videolar yükleyebilir ve dilediğiniz zaman bunları değiştirip yeni kampanyalarınızı yayınlaya bilirsiniz. Bunları yaparken sürekli servis çağırmak zorunda da kalmayacaksınız, not defterine yazı yazar gibi yazıp flash bellek ile yükleyeceksiniz. Kullanımı basit işlevi büyük olan tabelalar ile daha çok kitleye ulaşabileceksiniz..

Yazar Hakkında


Kayan Yazı Imalatı Yapılır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Please type the characters of this captcha image in the input box

    Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.