19 Nis 2016
Nisan 19, 2016

Kayan Yazı Tabelası

0 Yorum

Kayan Yazı Tabelası

Kayan Yazı Tabelası başlayan Ajans pen kendi sınırlarının da üstüne çıkarak Türkiye genelinde  zirveyi hedeflemektedir.Elektronik tabela ,akan yazı,ışıklı tabela ,dijital tabela gibi farklı isimlerle de bilinen kayan yazı tabelaların normal tabelalara göre en büyük avantajı tek tabelada birden çok reklamı arka arkaya oynatabilme özelliğidir.Tek renk iki ve üç renkli panellerde gif resimler oynatılırken .rgb olarak adlandırılan ful renk panellerde ise resim dışında fotoğraf ve video oynatma imkanınız da vardır.Özellikle sahne gösterilerinde kullanılan rgb ful renk kayan yazı tabelalar zamanla gelinlikçiler,fotoğrafçılar,dövmeciler,miting ve gösteri alanlarında oldukça fazla kullanılmaya başlanmıştır.Dünyada her saniye değişen bir düzen olduğunu bununda dünya ve ülke ekonomisini ne kadar etkilediğini göz önüne alırsak Günümüzde teknolojinin hızına yetişmek için sıradanlığı bir kenara bırakmanız gerekmektedir.Elbette klasikleri yok saymayacağız zaman her dakika farklılaşan kendini yenileyen gelişmeleri hayatımıza bir şekilde sokmalıyız . Kendimizi Çok zorlamayalım işe Kayan Yazı Tabelası başlayalım. Bırakın hayatınız da tabelanız la beraber renklensin hızlansın .Kayan yazıi iş yerinizi görselliğini arttırmak ve dikkatleri daha çok üzerinize çekmeniz için kaçırılmayacak fırsat olan kayan yazı  tabelaların maliyetini düşüklüğü ve kullanımının kolaylığı aynı zamanda tek tabelayla yapabileceğiniz 80 reklamla   müşteri artışı  teminatını vermekteyiz.Kayan yazı imalat olarak kullandığımız led (Işık Yayan Diyot) aydınlatma ürünleri bir gün ampulün yerini alacağını düşünmekteyiz.Akkor lamba, floresan ve halojen ampulle den farklı olarak, temel aydınlatma teknolojisi 5 yıl kullanıla bilirliye sahiptir. Bu açık hava tabela için ultra parlak oval led kullanılmaktadır 7 renk (full renk ve beyaz, mavi, kırmızı, yeşil ve sarı renklerde bulunmaktadır Ekran aydınlatma. engebeli yüzeylerde bazı trafik sinyal lambaları gelecekte uzay araştırmaları, mühendislik prototip için NASA tarafından kullanılmış olan, ledlerle aynıdır acil aydınlatma, otomotiv aydınlatma , enerji tasarruflu çevre dostu panellerdir.

google.com/+KayanYazıajanspen

15 Nis 2016
Nisan 15, 2016

Kayan Yazı İstanbul İmalat

0 Yorum

Kayan Yazı İstanbul İmalat

Kayan Yazı İstanbul İmalat dediğimize bakmayın   bütün illerimize ,ilçelerimize,kasabalarımıza,hatta köylere bile kayan yazı tabela yolluyoruz. Özellikle ticaretin çok zorlaştığı bu günlerde insanların kendini fark ettirmesi için  dikkat çekmesi gerekmekte  renk ve boyut seçeneği olan kayan yazı tabelalarda  istenirse birebir resim ve video oynatma özelliği de vardır rgb  led ekran diye adlandırdığımız bu tabelalar da istenilen boyut yapılmaktadır. İstenilen verimi elde etmek için  kayan yazı tabelaları kullanımında sizlere yardımcı olmaktayız .

20150827_155238

Kayan Yazı İstanbul İmalat üretilen tabelalar yağmura ve güneş ışığına karşı dayanıklı 100.000 saat led ömrü olan panellerimiz Kore’den ithal edilmektedir. Dikkat çekici özelliği ile hedef kitlenize anında ulaşabilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesi ve canlı video gösterimi yapabilir, uzun yıllar boyunca yaz kış kullanabilirsiniz.Ajans pen olarak kayan yazı  reklamlarınızda sizlerle beraber çalışmaktan onur duyacağız.birliklte üreteceğimiz fikirlerle reklamcılıkta son noktayı koyalım.Reklamın iyisi kötüsü olmaz değil reklamın en iyisi olmalı çünkü ;İşinizdeki ciddiyet müşterilerinize verdiğiniz değer yaptığınız reklamla kendini gösterecektir.Kendi ifadelerinizle kendi reklamınızı sunma imkanını size kayan yazı tabela ile vermekteyiz.16 x 32 boyutunda panellerden oluşan tabelalarda farklı renk secenekleri,yazılarınız animasyon olarak oynatma şansınız,gif resimler kullanmanız,çokluğu nedeniyle arasında kaybolacağınız yazı fontlarından size en çok hitap eden yazı fontunu seçmeniz,saat ve tarihi göstermeniz,isteğe bağlı olarak ısı ve nem göstermeniz,istediğinz saatte tabelanızı açıp kapamanız,rengini kısıp açmanız ,80 tane proğram acarak kampanya,indirim,ürün,fiyat,duyuru ve dikkati çekmek istediğinz her şeyi yazarak farkı şekillerde oynatma imkanınız vardır.Kısaca kayan yazı tablayla kendi reklamınızı kendiniz gönlünüze göre yapma şansı bulacaksınız.

 

 

 

 

14 Nis 2016
Nisan 14, 2016

Kayan Yazı İmalat Led Ekran

0 Yorum

Kayan Yazı İmalat Led Ekran

Kayan yazı imalat led ekran ve  teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız Türkiye genelinde hizmet vermektedir. İstanbul merkezli olan firmamızda her boyut ve renkte  kayan yazı   yapılmaktadır bunun dışında rgb led tabelalar ve led ekran imalatı da yapan  firmamızda teknik servis hizmetide verilmektedir.Kayan yazı  ve  led ekran  hizmeti firmamız tarafından itinayla yapılmaktadır.   Kayan yazı teknik servis hizmeti vererekte reklam sektöründe  en son noktayı yakalamış olmanın verdiği gururu yaşamaktayız. reklamcılıkta en önemli şeyin dikkat çekmek olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Özellikle  alışveriş sektöründe her gün değişen  indirim, kampanya ve ürün  gibi değişikliklerde kayan yazı led tabelanın en büyük avantajı ortaya çıkmaktadır,kendi bilgisayarınızda yapabileceğiniz kayan yazı programı ile  tabelanızda kolaylıkla yükleme yapabilirsiniz ,her seferinde  reklamınızı duyurmak için farklı yollar  bulmak zorunda kalmazsınız.Kayan Yazı Led Ekran  tabelanın gece ve gündüz görüş netliği,animasyonları,gif  resim oynata bilme özelliği ile  fark edilmemeniz mümkün değildir.Renk seçeneklerindeki çeşitlilik ve canlılıkla bulunduğunuz  ortama katacağınız farklılık müşterilerinizin dikkatini çekecektir.  bizlerde sizin farklılığına ortak olmak istedik .

_MG_2616

Kayan Yazı İmalat Led Ekran

kayan yazı led ekran

Türkiye’nin her yerine göndermekte  olduğumuz tabelalarımızı taktıktan sonra sizlere kayan yazı led tabela hakkındaki  her konuda yardımcı olmaktayız. Nakit ve kredi kartıyla ödeme yapabileceğiniz  elektronik tabelalar işini çok kolaylaştıracaktır.Bizi seçtiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. led tabelalar günümüzde dış ve iç mekan reklam araçları arasında en iyi görsele sahip ve en kullanışlı tabelalardır. Yüksek aydınlatma gücü ve led parlaklığı ile gündüzde çok net bir görüş sağlamaktadır.Sarı, kırmızı, mavi, yeşil ve beyaz renklerden oluşan tabelaların yanı sıra, full renk video led ekranlar yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Video ekranlar şehir merkezleri,otobüs terminalleri, spor salonları, havaalanları, konser alanları, alışveriş merkezleri gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Görselliğin en üst seviyede olduğu video led ekranlar dış mekan ve açık hava reklamcılığı için vazgeçilmez bir reklam aracı olmuştur.

07 Kas 2015
Kasım 7, 2015

Led Ekran İstanbul

0 Yorum

Led Ekran İstanbul

Kayan yazı imalatı yapan ajans pen led ekran tabela imalatında istanbul kartal merkezli imalathanesiden tüm türkiye genelne hizmet vermektedir .Kayan yazı ve  led ekran imalat   hizmeti firmamız tarafından itinayla yapılmaktadır. öncelikle led ekranın ne olduğunu biraz anlatalım.Led ekranlar, son yılların en popüler görsel aracı olma yolunda. led ekranın bu kadar ön plana çıkmasındaki ana neden ise yüksek ışık gücüne sahip olması ve şu ana kadar üretilmiş tüm görsel ürünlere göre ömrünün uzun olmasıdır.Led ekran, günümüzde 1 m² televizyondan başlayan ve istenilen m²’ye kadar ulaşan bir görüntü aracıdır.Led ekranın bir diğer avantajı ise, ışık kaynağında, yani led’de kontrol edildiğinde verim %90 daha nettir Bunun yanında dış mekan ürünlerde, açık havada önde bir cam gibi koruma olmadığı için yansıma yapmaz ve görüş açısı 140 dereceye kadar ulaşır. iç mekan led ekranlarda ışık gücü iç mekanın ihtiyacına uygun olarak 3000 Cd / m²’nin altında tutulmaktadır.Açık havada ve iç mekanda  elde edilen yüksek ışık gücü, geniş bakış açısı, enerji tasarrufu ve uzun ömründen dolayı bir çok alanda Led kullanılmaktadır. Bu ürünler açık havada reklam yayımlamak için reklam sektöründe de sık kullanılmaktadır. Bu sıralar tabelalarda da led ekrana dönülerek görsel bir show sunulmaktadır. Son zamanlarda açılışlarda ve seçim mitinglerinde de çok miktarda led ekran kullanılmıştır.

 

07 Kas 2015
Kasım 7, 2015

Kayan Yazı Led Ekran

0 Yorum

Kayan Yazı Led Ekran

kayan yazı

Kayan yazı imalatı yapan ajans pen led ekran tabela imalatında da elinden gelenin en iyisin yapmaktadır.Kayan yazı ve  led ekran imalat   hizmeti firmamız tarafından itinayla yapılmaktadır. öncelikle led ekranın ne olduğunu biraz anlatalım.Led ekranlar, son yılların en popüler görsel aracı olma yolunda. led ekranın bu kadar ön plana çıkmasındaki ana neden ise yüksek ışık gücüne sahip olması ve şu ana kadar üretilmiş tüm görsel ürünlere göre ömrünün uzun olmasıdır.Led ekran, günümüzde 1 m² televizyondan başlayan ve istenilen m²’ye kadar ulaşan bir görüntü aracıdır.Led ekranın bir diğer avantajı ise, ışık kaynağında, yani led’de kontrol edildiğinde verim %90 daha nettir Bunun yanında dış mekan ürünlerde, açık havada önde bir cam gibi koruma olmadığı için yansıma yapmaz ve görüş açısı 140 dereceye kadar ulaşır. iç mekan led ekranlarda ışık gücü iç mekanın ihtiyacına uygun olarak 3000 Cd / m²’nin altında tutulmaktadır.Açık havada ve iç mekanda  elde edilen yüksek ışık gücü, geniş bakış açısı, enerji tasarrufu ve uzun ömründen dolayı bir çok alanda Led kullanılmaktadır. Bu ürünler açık havada reklam yayımlamak için reklam sektöründe de sık kullanılmaktadır. Bu sıralar tabelalarda da led ekrana dönülerek görsel bir show sunulmaktadır. Son zamanlarda açılışlarda ve seçim mitinglerinde de çok miktarda led ekran kullanılmıştır.