Kayan Yazı 80 cm Kasa

Kayan Yazı 80 cm Kasa

kayan yazıkayan yazıkayan yazı

 

 

 

kayan yazıkayan yazı

 

 

 

 

Aparatlar :   Kartlık, Adaptörlük, Arka Kapak
Yükseklik :  80 cm.
Uzunluk :   192 cm.
Arka Kapak Özellikleri :   Kenarları ütülenmiş 0.5 mm. el kesmeyen, siyah ve beyaz seçeneği olan şık sac kapak
Sac Kalınlığı :   1.2 mm. Dkp Sac
Boya :   Elektrostatik Fırın Boya
Renk :   Ral 9005 (Siyah), Opsiyonel: Ral 9003 (Beyaz)
Boya Kalınlığı :   Minimum 100 Mikron
Boya Altı Koruma :   Demir Fosfat Kaplama
Boya Dayanımı :   500 saat tuz testi dayanımı
Paslanmazlık :   Minimum 2 yıl paslanmazlık garantisi (Darbe ve çizilmeler hariç)
Havalandırma :   Kasa altına özel açılmış, hava çıkışına uygun ızgaralar

Ajans pen olarak yaptığımız kayan yazı tabelalarda hem üretim kolaylığı hem sağlamlık ,hem estetiği açısından cnc kasa kullanma kararı aldık. normal kasaya göre biraz daha pahalı olarak düşünülse de kompozit, arkalık, köşelik derdi yok kesimler bir santim kısa  bir santim uzun oldu derdi yok vidalama derdi yok  ,yıpranan sinirler yok yani kısaca kayan yazı kasalarında yapılan değişiklik hem bizim için hemde müşterilerimiz için çok daha kullanışlı olacaktır.

Kasa fiyatlarına; arka kapak, adaptör aparatı ve kart aparatı dahildir. Alüminyum profilin aksine profosyonel yapıdadır. Silikon ve ekstra bir parça gerektirmez. Vidalı sistem ile hızlı ve kolay ve kaliteli imalat sağlar. Kontrol kartı ve adaptör için ek aparatlar ile profosyonel montaj sağlanır. Aparatlar tüm modeller ile uyumludur. Arka kapak, kenarları kıvrılmış sacdan üretilmiştir. Kanalları sayesinde kolaylıkla takılıp çıkartılır. Silikon yerine P10 contaları kullanılır. Aşınmaz. Yüzde yüz koruma sağlar. İmalat hatalarını ortadan kaldırır.

Dış mekanda müşterilerinize silikonlu sistemlere göre çok daha uzun süre sızdırmazlık garantisi verebilirsiniz.Ekstra koruma için elektrostatik boya altında demir fosfat katman mevcuttur. 240 saat tuz testi uygulanmıştır. Tuz testi; malzemenin tuzlu su içinde bekletilmesi sürecidir.Kenarlarından çerçeve taşmaz. Ekran ölçüleri ile aynı boyuttadır. Uzun cihazlarda ve şehir dışı gönderimlerinizde modüler yapısı sayesinde birden çok parça halinde göndermenizi sağlar. Lojistik ve montaj kolaylığı sağlar. İstenilen uzunlukta ayrı ayrı imal edilip farklı yerde birleştirilebilir. Klasik montaj sistemlerinde arızaya müdahale zor ve zahmetlidir. Tüm silikonların ve çerçevenin sökülmesi gereklidir. Kasa sisteminde ise sadece tornavida ile kapak açılıp, arızalı parçaya müdahale edilir. Silikon kullanılmadığından hiçbir ek donanıma gerek duyulmaz. Hızlı şekilde arıza giderilir.Ajans pen olarak 7/24  kayan yazı imalat,teknik servis ve teknik destek hizmeti verilmektedir.

[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Please type the characters of this captcha image in the input box

    Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.